top of page

Team America

Public·23 members

NK Rogaška vs NK Aluminij in prenosi v živo online 16 december 2023


pred 6 dnevi — pred 4 dnevi — [[nogomet@@]] NK Celje vs Olimpija Ljubljana v živo pred 6 dnevi ... (PAZI) NK Rogaška vs FC Koper prenos v živo 04. 11.


Tonis - Schonnebeck -:-15:30Union Nettetal - Meerbusch -:-17:30Hilden - Frintrop -:-18:00Uerdingen - Homberg -:-NJEMAČKA: Bundesliga Juniori - Sjever13:00Dresden U19 - Hansa Rostock U19 -:-13:00E. Braunschweig U19 - Osnabrück U19 -:-NJEMAČKA: Bundesliga Juniori - Jug11:001860 München U19 - Eintracht Frankfurt U19 -:-NJEMAČKA: DFB Junioren Pokal11:00Mainz U19 - Wolfsburg U19 -:-NJEMAČKA: Bundesliga - Žene12:00Köln Ž - SGS Essen Ž -:-14:00Freiburg Ž - Eintracht Frankfurt Ž -:-POLJSKA: Ekstraklasa15:00Puszcza - Jagiellonia -:-17:30Widzew Lodz - Pogon Szczecin -:-20:00Radomiak Radom - Lech -:-POLJSKA: Division 115:00Chrobry Glogow - Katowice -:-17:30Arka - Leczna -:-20:00Motor Lublin - Lechia -:-PORTUGAL: Liga Portugal16:30Rio Ave - Vizela -:-19:00Arouca - Gil Vicente -:-21:30Boavista - V. Guimaraes -:-PORTUGAL: Liga Portugal 212:00Academico Viseu - Torreense -:-15:00Penafiel - Leiria -:-16:30Nacional - Os Belenenses -:-19:00AVS - P. Berchem Sport - Londerzeel -:-20:00KRC Mechelen - Belisia Bilzen -:-20:00KV Mechelen 2 - Tongeren -:-20:00Overijse - Diegem -:-BELGIJA: Super League Women13:30RSC Anderlecht Ž - Femina Woluwe Ž -:-16:15Club Brugge Ž - Waregem Ž -:-BELGIJA: 1st National - Žene14:00Club Brugge II Ž - Mons Ž -:-14:30Genk II Ž - Chastre Ž -:-14:30Gent II Ž - Alken Ž -:-BENIN: Ligue 116:00Adjidja - Police -:-16:00Cavaliers - Damissa -:-16:00Djeffa - JS Pobe -:-16:00Dynamique Djougou - Bani Ganse -:-16:00Ouidah - ASVO -:-16:00Real Sport - Hodio -:-16:00Requins - AS Cotonou -:-16:00Soleil - Abeilles -:-BOCVANA: Premier League15:00BDF XI - Holy Ghost -:-15:00Eleven Angels - Sua Flamingoes -:-15:00OdgođenoEleven Angels - Police XI -:-15:00OdgođenoJwaneng Galaxy - BDF XI -:-15:00Masitoaka - Gaborone Utd -:-15:00Morupule - Matebele -:-15:00Nico United - VTM FC -:-15:00OdgođenoOrapa United - Nico United -:-15:00Police XI - Township Rollers -:-15:00OdgođenoSua Flamingoes - Holy Ghost -:-15:00OdgođenoVTM FC - Tafic FC -:-BOLIVIJA: Division Profesional - Relegacija20:00Libertad Gran Mamore - SA Bulo Bulo -:-BUGARSKA: Vtora liga13:00Yantra Gabrovo - Bdin Vidin -:-BUGARSKA: Third League - North-East13:00Dorostol - Ludogorets III -:-13:00Ustrem Donchevo - Fratria -:-CIPAR: Cyta Championship17:00Achnas - AEK Larnaca -:-17:00Omonia - Karmiotissa -:-18:00Anorthosis - Othellos Athienou -:-CIPAR: Division 213:30Ayia Napa - Xylotymbou -:-13:30ENAD - Paralimni -:-13:30M. Flashscore.si: nogometni rezultati v živo, spremljanje tekem Spremljanje nogometa v živo na Flashscore.si ponuja rezultate v živo za več kot 1000 nogometnih lig. Rezultati v živo, končni izidi, lestvice, ... Ives - Hitchin -:-16:00Stratford - Alvechurch -:-ENGLESKA: Southern League South Division16:00AFC Totton - Winchester -:-16:00Beaconsfield Town - Hungerford -:-16:00Bracknell - Poole -:-16:00Didcot - Tiverton -:-16:00Dorchester - Walton & Hersham -:-16:00Gosport - Swindon S -:-16:00Harrow - Basingstoke -:-16:00Hayes & Yeading - Sholing -:-16:00Merthyr Town - Hanwell Town -:-16:00Plymouth Parkway - Chesham -:-16:00Salisbury - Hendon -:-ENGLESKA: Isthmian League Premier Division16:00Billericay - Haringey -:-16:00Canvey Island - Potters Bar -:-16:00Carshalton - Whitehawk -:-16:00Chatham - Hornchurch -:-16:00Enfield Town - Dulwich Hamlet -:-16:00Hashtag - Cray Wanderers -:-16:00Hastings - Bognor Regis -:-16:00Horsham FC - Folkestone -:-16:00Lewes - Cheshunt -:-16:00Margate - Kingstonian -:-16:00Wingate & Finchley - Concord -:-ENGLESKA: Premier League 215:30Manchester Utd U21 - Newcastle U21 -:-17:00Brighton U21 - Leicester U21 -:-ENGLESKA: Premier League U1812:00Crystal Palace U18 - Aston Villa U18 -:-12:00Everton U18 - Manchester Utd U18 -:-12:00Tottenham U18 - West Ham U18 -:-13:00Chelsea U18 - WBA U18 -:-13:00Wolves U18 - Liverpool U18 -:-ENGLESKA: Women’s Super League13:00Tottenham Ž - Arsenal Ž -:-ESWATINI: Swazi MTN Premier League12:30Nsingizini Hotspurs - Denver -:-14:00Madlenya - Young Buffaloes -:-14:00Royal Leopards - Manzini Sea Birds -:-14:00Illovo - Moneni Pirates -:-14:00Ezulwini - Mbabane Swallows -:-14:30Rangers FC - Green Mamba -:-16:30Mbabane Highlanders - Manzini Wanderers -:-ETIOPIJA: Premier League13:00Ethiopia Nigd Bank - Ethiopia Bunna -:-16:00Hambericho Durame - Ethiopian Insurance -:-FRANCUSKA: Ligue 215:00Auxerre - AC Ajaccio -:-15:00Bordeaux - St. Liga14:00Borussia Dortmund II - Hallescher -:-14:00Ingolstadt - Sandhausen -:-14:00Mannheim - Erzgebirge Aue -:-14:00Saarbrücken - J. Regensburg -:-14:00Verl - Ulm -:-16:30Unterhaching - Münster -:-NJEMAČKA: Regionalliga Nordost13:00OdgođenoE. Cottbus - Viktoria Berlin -:-13:00Eilenburg - Greifswald -:-14:00Jena - Chemnitzer -:-NJEMAČKA: Regionalliga - Zapad14:00OdgođenoB. Mönchengladbach II - Oberhausen -:-14:00OdgođenoFC Gutersloh - Paderborn II -:-NJEMAČKA: Regionalliga Sudwest14:00Steinbach Haiger - Mainz II -:-14:00Stuttgarter Kickers - Kassel -:-NJEMAČKA: Oberliga Hamburg14:00OdgođenoTurkiye Wilhelmsburg - Paloma -:-15:30Altona - Victoria Hamburg -:-NJEMAČKA: Oberliga Niedersachsen13:00OdgođenoBornreihe - Eilvese -:-14:00OdgođenoBSV Rehden - Eintracht Celle -:-14:00OdgođenoHeeslinger - Egestorf-Langreder -:-14:00OdgođenoHildesheim - Delmenhorst -:-14:00OdgođenoRotenburger - Emden -:-14:00OdgođenoSchoningen - Vorsfelde -:-NJEMAČKA: Oberliga Niederrhein14:15Sonsbeck - Baumberg -:-15:00Kleve - Mulheimer FC 97 -:-15:00SC St. Moravce-Vrable -:-SVIJET: Internacionalne Prijateljske11:00Engleska U16 - Nizozemska U16 -:-22:00Meksiko - Kolumbija -:-SVIJET: Klupske Prijateljske14:00KuPS (Fin) - Oulu (Fin) -:-22:00Cianorte (Bra) - Maringa FC (Bra) -:-ŠKOTSKA: Premiership16:00Celtic - Hearts -:-16:00Livingston - Kilmarnock -:-16:00Ross County - Dundee FC -:-16:00St. Johnstone - Hibernian -:-16:00St. Mirren - Motherwell -:-ŠKOTSKA: Championship16:00Ayr - Airdrieonians -:-16:00Dundee Utd - Raith -:-16:00Dunfermline - Partick Thistle -:-16:00Inverness - Arbroath -:-16:00Morton - Queen's Park -:-ŠKOTSKA: League One16:00Cove Rangers - Alloa -:-16:00Hamilton - Falkirk -:-16:00Kelty Hearts - Montrose -:-16:00Queen of South - Edinburgh City -:-16:00Stirling - Annan -:-ŠKOTSKA: League Two16:00Elgin - Spartans -:-16:00Forfar - Dumbarton -:-16:00Peterhead - Clyde -:-16:00Stenhousemuir - East Fife -:-16:00Stranraer - Bonnyrigg Rose -:-ŠKOTSKA: Highland League15:00Brechin - Huntly -:-15:00Clachnacuddin - Keith -:-15:00Deveronvale - Wick Academy -:-15:00Strathspey Thistle - Formartine Utd -:-16:00Brora Rangers - Rothes -:-16:00Forres Mechanics - Lossiemouth -:-16:00Fraserburgh - Inverurie -:-16:00Nairn County - Banks O' Dee -:-16:00Turriff Utd - Buckie Thistle -:-ŠKOTSKA: Lowland League16:00Berwick - Edinburgh University -:-16:00Broomhill - Cumbernauld Colts -:-16:00Celtic B - East Kilbride -:-16:00Civil Service Strollers - Caledonian Braves -:-16:00East Stirlingshire - Albion Rovers -:-16:00Gala Fairydean - Linlithgow Rose -:-16:00Gretna 2008 - Bo'ness United -:-16:00Tranent - Stirling University -:-ŠKOTSKA: SWPL 1 Women15:00Aberdeen Ž - Hibernian Ž -:-ŠPANJOLSKA: LaLiga214:00Eldense - R. Rogaška Aluminij prenos v živo 2 december 2023 Glej na 2. dec. 2023 — živo-) NK Aluminij vs FC Koper v živo online 26 no 8. (Šport TV>>) NK Rogaška vs NK Aluminij in prenosi v živo pred 2 urama — pred 6 dnevi — NK ... NK Domžale NK Radomlje v živo online 2 december 2023 2. dec. 2023 — 2023 — Kalcer Radomlje NK Rogaška rezultati v živo (in prenosi v živo) se pričnejo 11. Aluminij vs Koper prenos v živo 26. 2023 pred 6 urami ... FC Koper vs Olimpija Ljubljana in prenosi v živo online 10 d pred 6 dnevi — pred 4 dnevi — [[nogomet@@]] NK Celje vs Olimpija Ljubljana v živo pred 6 dnevi (PAZI) NK Rogaška vs FC Koper prenos v živo 04. 11. -:-16:00One Rocket - Inter Lagos -:-NIKARAGVA: Liga Primera U20 - Apertura - Playoff00:00Managua FC U20 - Esteli U20 -:-NIZOZEMSKA: Eredivisie16:30Utrecht - RKC Waalwijk -:-18:45Excelsior - G. Eagles -:-21:00Heerenveen - FC Volendam -:-NIZOZEMSKA: Tweede Divisie14:00Kozakken Boys - Scheveningen -:-14:30ACV Assen - Excelsior Maassluis -:-14:30Hardenberg - Katwijk -:-14:30Lisse - AFC -:-14:30Noordwijk - Rijnsburgse Boys -:-15:00Quick Boys - ADO 20 Heemskerk -:-15:00Spakenburg - De Treffers -:-15:30Jong Almere City - HFC -:-15:30Jong Sparta Rotterdam - GVVV -:-NIZOZEMSKA: Derde Divisie14:30Barendrecht - Kloetinge -:-14:30Genemuiden - Kampong -:-14:30Hoek - Baronie -:-14:30RKAV Volendam - Hoogeveen -:-14:30Staphorst - DVS '33 Ermelo -:-14:30SteDoCo - UNA -:-14:30VV DOVO - Urk -:-15:00ODIN '59 - IJsselmeervogels -:-15:00OdgođenoSparta Nijkerk - Eemdijk -:-15:30DEM - Rijnvogels -:-15:30VVSB - Harkemase Boys -:-16:00HV & CV Quick - Sportlust -:-19:00Rosmalen - TEC -:-NIZOZEMSKA: Divisie 1 U21 - Jesenska sezona14:00Cambuur U21 - Groningen U21 -:-14:00FC Twente/Heracles U21 - G. NZS – Nogometna zveza Slovenije ŠPORT TV · VSI PRENOSI. PRENOSI TEKEM V ŽIVO VSI PRENOSI · 1SNL2324. ROGAŠKA : ALUMINIJ. DANES ob 13:00. SPORTKLUB 1 · 1SNL2324. CELJE : KOPER. DANES ob 15:00. Aluminij Domžale prenos v živo 6 december 2023 5. dec. 2023 — 2023 — 2023 — 2023 — NK Aluminij vs NK Celje | Slovenija Prva liga - nogomet 7 23. NK Rogaska vs NK Domzale » Predictions, Odds, Live Scores & . Truiden -:-20:45St. Liege - Charleroi -:-BELGIJA: Challenger Pro League16:00Patro Eisden - Club Brugge U23 -:-20:00Anderlecht U23 - Oostende -:-20:00Beveren - Genk U23 -:-BELGIJA: National Division 119:30Dessel - Gent B -:-20:00Heist - Thes Sport -:-20:00Hoogstraten - Charleroi B -:-20:00OC Charleroi - Cappellen -:-20:00RAAL La Louviere - Namur -:-BELGIJA: Second Amateur Division Group ACFF19:30La Calamine - Warnant -:-19:30Tournai - Rebecquoise -:-20:00Stockay-Warfusee - Renaissance Mons -:-20:00Verlaine - Tubize -:-BELGIJA: Second Amateur Division Group VFV A18:30Waregem 2 - Zelzate -:-19:30Dikkelvenne - Ninove -:-19:30Oudenaarde - KRC Harelbeke -:-19:30Torhout - Voorde Appelterre -:-20:00KRC Gent - Mandel United -:-BELGIJA: Second Amateur Division Group VFV B19:30Hades - Hasselt -:-20:00City Pirates - Boom -:-20:00Houtvenne - FC Lebbeke -:-20:00K. [[TV V ŽIVO!!]] Rogaška vs Aluminij in prenosi v živo online 2. dec. 2023 — pred 6 dnevi — Mura vs Maribor živo online 26 november 2023 pred 36 minutami — Aluminij - Rogaška, Mura - Bravo, O. Prva liga Telemach, ... NK Maribor Aluminij. 16. Radomlje. 14. Rogaška. 12. več · Arnel Jakupović. 6. Jan Repas. 5. Marko Božić. 4. Hilal El Arabi Soudani. 4. Josip Iličić. 3. Marcel Lorber. 2. Rogaška Aluminij v živo online 2 december 2023 Danes 1. dec. 2023 — nov. 2023 — okt. 2023 — Koper v živo brezplačno je 5AŠK ‎prenos NK NK Radomlje vs NK Rogaška v živo online 11 november 11. nov. 2023 — NK ... Ferreira -:-PORTUGAL: Liga 312:00Academica - Sporting B -:-16:00Varzim - Trofense -:-18:30Alverca - Covilha -:-21:30Felgueiras - Sanjoanense -:-PORTUGAL: Campeonato de Portugal - Group D16:00Setubal - O Elvas CAD -:-PORTUGAL: Campeonato Nacional U1912:00Rio Ave U19 - Vizela U19 -:-16:00Beira Mar U19 - Torreense U19 -:-16:00Benfica U19 - Belenenses U19 -:-16:00Boavista U19 - V. Guimaraes U19 -:-16:00Braga U19 - Maritimo U19 -:-16:00Chaves U19 - Famalicao U19 -:-16:00Estoril U19 - Academico Viseu U19 -:-16:00Farense U19 - Academica U19 -:-16:00Lusitania FC U19 - Porto U19 -:-16:00P. Ferreira U19 - Gil Vicente U19 -:-18:30Alverca U19 - Setubal U19 -:-PORTUGAL: Liga BPI Women16:00Sporting Ž - Maritimo Ž -:-16:00Torreense Ž - Damaiense Ž -:-16:00Valadares Gaia Ž - Famalicao Ž -:-RUMUNJSKA: Liga 113:00UTA Arad - Farul Constanta -:-16:00Univ. Craiova - Poli Iasi -:-19:00FCSB - FC Hermannstadt -:-SALVADOR: Primera Division - Apertura - Playoff22:00Jocoro - Dragon -:-SAN MARINO: Campionato Sammarinese15:00Cosmos - Murata -:-15:00Juvenes/Dogana - Faetano -:-15:00Pennarossa - San Giovanni -:-15:00San Marino Academy U22 - Domagnano -:-18:15Tre Fiori - Libertas -:-SAUDIJSKA ARABIJA: Premier League16:00Al Riyadh - Al Khaleej -:-19:00Al-Ettifaq - Al-Taawon -:-SEJŠELI: Premier League12:00Anse Reunion - St Michel Utd -:-13:00Northern Dynamo - Cote d'Or -:-SENEGAL: Ligue 117:30Diambars - Jamono Fatick -:-17:30Jaraaf - Pikine -:-SIJERA LEONE: Premier League17:15Freetown City - Diamond Stars -:-17:15Luawa - Kholifa Stars -:-17:15Old Edwardians - Wilberforce Strikers -:-17:15Real Republicans - Bo Rangers -:-17:15Wusum Stars - Lamboi -:-SJEVERNA IRSKA: NIFL Premiership16:00Coleraine - Dungannon -:-16:00Glenavon - Linfield -:-16:00Glentoran - Newry City -:-16:00Loughgall - Cliftonville -:-SJEVERNA IRSKA: NIFL Championship15:00Newington - Institute -:-16:00Annagh - Dergview -:-16:00Ballinamallard - H&W Welders -:-16:00Ballyclare - Dundela -:-16:00Portadown - Ards -:-SLOVAČKA: Nike liga15:00Banska Bystrica - Zilina -:-15:00Kosice - Ruzomberok -:-15:00Trencin - Z. - Wealdstone -:-16:00Dorking - Woking -:-16:00Ebbsfleet - Barnet -:-16:00Hartlepool - Chesterfield -:-16:00Maidenhead - Kidderminster -:-16:00Rochdale - York -:-16:00Solihull Moors - Oldham -:-16:00Southend - Bromley -:-ENGLESKA: National League North16:00Alfreton - Blyth -:-16:00Banbury - Farsley -:-16:00Bishop's Stortford - Hereford -:-16:00Chester - Boston Utd -:-16:00Curzon Ashton - Brackley Town -:-16:00Gloucester - Darlington -:-16:00King’s Lynn - Warrington -:-16:00Scarborough - Rushall -:-16:00Scunthorpe - Chorley -:-16:00South Shields - Peterborough Sports -:-16:00Spennymoor - Buxton -:-16:00Tamworth - Southport -:-ENGLESKA: National League South16:00Braintree - Aveley -:-16:00Chippenham - Weymouth -:-16:00Dover - Bath -:-16:00Havant & W - Taunton -:-16:00Slough - Farnborough -:-16:00St. Albans - Chelmsford -:-16:00Tonbridge - Dartford -:-16:00Torquay - Hemel Hempstead -:-16:00Welling - Eastbourne Boro -:-16:00Weston-super-Mare - Truro -:-16:00Worthing - Maidstone -:-16:00Yeovil - Hampton & Richmond -:-ENGLESKA: NPL Premier Division16:00Ashton Utd - Workington -:-16:00Atherton - Whitby -:-16:00Bamber Bridge - Matlock -:-16:00Guiseley - Hyde -:-16:00Ilkeston - Marske -:-16:00Macclesfield - Bradford PA -:-16:00Marine - Gainsborough -:-16:00Morpeth - Basford -:-16:00Radcliffe - Warrington Rylands -:-16:00Stafford - Lancaster -:-16:00Worksop - FC United -:-ENGLESKA: Southern League Central Division16:00Barwell - Stourbridge -:-16:00Berkhamsted - Stamford -:-16:00Bromsgrove - Leiston -:-16:00Halesowen - Kettering -:-16:00Mickleover - Leamington -:-16:00Needham Market - Coalville -:-16:00Redditch - Sudbury -:-16:00Royston - Long Eaton -:-16:00St. NK Rogaska vs NK Aluminij Live NK Rogaska vs NK Aluminij live starts on 13/12/2023 at 12:00 UTC time in 1.Liga. Currently, NK Rogaska rank -, while NK Aluminij hold - position. Looking to ... Eagles U21 -:-14:00Feyenoord U21 - Graafschap U21 -:-14:00Volendam U21 - Den Haag U21 -:-NIZOZEMSKA: Divisie 1 U18 - Jesenska sezona12:30Den Haag U18 - PSV U18 -:-12:30Utrecht U18 - Ajax U18 -:-13:00Vitesse U18 - Sparta Rotterdam U18 -:-15:00AlkmaarAZ Alkmaar U18 - Feyenoord U18 -:-NJEMAČKA: 2. Bundesliga13:00Hertha - Osnabrück -:-13:00Magdeburg - F. Düsseldorf -:-13:00Nürnberg - HSV -:-20:30Holstein Kiel - Hannover -:-NJEMAČKA: 3. [[GLEJTE V ŽIVO<<<]] Celje vs Koper in prenosi v živo online NK Rogaška vs NK Aluminij in prenosi v živo online 2 pred 2 urama — CELJE: KOPER. DANES ob 17:30. Bonifika je bila pretesna za vse, več kot 10 tisoč gledalcev ... NK Rogaška - NK Aluminij Kidričevo rezultat v živo, H2H in NK Rogaška NK Aluminij Kidričevo rezultati v živo (in prenosi v živo) se pričnejo 13. dec. 2023 ob 12:00 UTC na Mestni stadion Rogaska Slatina stadionu, ... Rogaska vs Aluminij Live Stream & Results 13/12/2023 12: pred 3 dnevi — Learn How to Watch Rogaska vs Aluminij Football Live Stream Online 0. : 1. NK Rogaska. NK Rogaska. Aluminij. Aluminij. All matches. Standings ...


Jatin Sharma
Jatin Sharma
Dec 16, 2023

World's no1 website for watching all sports in HD


https://allin1.cx/


World's no1 website for watching all sports in HD


https://allin1.cx/

Like

About

Welcome to the group! You can connect with other members, ge...

Members

bottom of page