top of page

Team America

Public·23 members

Posušje Borac prijenos 15.12.2023 Sport TV

Tekstulani live prijenos utakmica. ... Premijer liga Bosne i Hercegovine, 7. kolo. FT 19:45. Borac Posušje. 1 0. FT 19:45. Široki Brijeg Zvijezda 09. 2 1.

Borac - Posušje uživo prenos livestream TV Arena sport 17. sep 2023. — Borac je nastavio seriju pobjeda na Gradskom stadionu! Banjalučani su savladali Posušje nesretnim autogolom Ivana Marića u 87. minutu u ... Posušju protiv Borca "gori pod nogama", meč u direktnom TV prijenosuCaption Foto: POsušje Danas se igra utakmica 31. kola Premijer lige BiH između Posušja i Borca, koja je na rasporedu od 17:00 sati na stadionu Posušja. Direktan prijenos osiguran je na TV kanalu Arena Sport. Posušje se nalazi u nezavidnoj poziciji, pretposljednji su na tablici s 31 bodom, kao i momčadi na 9. i 10. mjestu. Iako im raspored do kraja sezone ne ide u prilog, Posušje se nada osvajanju tri boda protiv Borca kako bi zadržali šansu za ostanak u Premijer ligi BiH. Međutim, Borac je već osigurao mjesto u Europi i trener Vinko Marinković najavio je da nekoliko igrača nije sigurno zbog ozljeda, pa se navijači nadaju da će Borac doći s izmiješanom momčadi. HŠK Posušje vs FK Borac Banja Luka live score, H2H and HŠK Posušje FK Borac Banja Luka live score (and video online live stream) starts on 15 Dec 2023 at 17:00 UTC time in Premijer Liga, Bosnia & Herzegovina. Posusje - Borac Banja Luka : Premier League Gdje gledati besplatni prijenos Uživo na TV ili online streamu. Posusje PREMIJER LIGA BIH: POSUŠJE - BORAC, nogomet. Gdje gledati uživo na TV ili streamu. (((ONLINE-))) HŠK Posušje Borac Banja Luka prijenos prije 1 sat — (ONLINE-))) HŠK Posušje Borac Banja Luka prijenos 15.12.2023 Posušje. Zrinjski. 2. 2. 29.10. N. Prikaži još mečeva. Raspored. 2022 17:00 0: 29. 2022 17:00 3: Izgubljene 09. 2023 13:00 Sloga Doboj 03. 2023 13:00 4: Igman Konjic 26. 11. 2023 13:00 Željezničar 11. 2023 20:45 Sarajevo 05. 2023 13:00 NK Široki Brijeg 4 Zvijezda 09 02. 2023 16:00 29. 2023 13:00 Radnik Hadžići 25. 2023 13:00 05. 2023 19:45 Činjenice i statistike o timovima Borac Banja Lukasupobijedili 5 od zadnjih6 mečeva (Premijer Liga). Pobjeda gosta tečaj 1. 93 Igraj Sada Ostale Live Utakmice 71՚ Leon Urawa Red Diamonds FIFA Klupsko Svjetsko Prvenstvo TNT Sports 1 PAUZA AL Hilal Riyadh AL Wehda Saudi Profesionalna Liga Spiler 1 TV CANAL+ Foot FR Fox Soccer Plus Voluntari U Craiova 1948 SA 1. Liga Digi Sport 1 RO 17:30 Skalica Železiarne Podbrezova Superliga NOVA Sport 1 HD CZ Gornik Zabrze Warta Poznan Ekstraklasa SPORTDIGITAL FUSSBALL HD Adana Demirspor Istanbulspor Super Liga Bein Sports HD 1 TR Giresunspor Genclerbirligi Bein Sports MAX HD 1 TR TRT SPOR HD 18:30 Schalke 04 Greuther Furth 2. Tok utakmice: Posušje - Sarajevo 0:1Utakmicom Posušja i Sarajeva nastavljeno je 14. kolo Premijer lige Bosne i Hercegovine, a susret u direktnom tekstualnom prijenosu mogli ste pratiti na portalu Klix. ba. Kraj utakmice, vrijedna pobjeda Sarajeva 90+4' - Lopta direktno prema golu, ali prolazi pored stative gola Sarajeva. Bilo je opasno. 90+3' - Prekršaj za Posušje na samoj ivici kaznenog prostora, ali s desne strane. Možda i posljednja prilika na utakmici. 90' - Četiri minute sudijske nadoknade. Sve je krenulo protestima s domaće klupe nakon dosuđenog faula iz kojeg je Sarajevo povelo. 38' - Dobra šansa za Sarajevo. Beganović je probio po desnoj strani, a onda uputio nešto između šuta i centaršuta, no lopta odlazi pokraj stative gola Posušja. 34' - Stativa spašava Sarajevo. Fantastična prilika za Posušje, Bobanov udarac glavom nakon ubačaja s desne strane zaustavio je okvir gola. 32' - Strašan start Penarande, dobio je žuti karton. Startao je s leđa nad Begićem, a onda su uslijedile tenzije između igrača. 31' - GOOOOL! Mustafić je pogodio iz slobodnog udarca. Sjajan udarac s tridesetak metara koji je prošao kroz ruke golmana Posušja. 25' - Dok nema većih uzbuđenja na terenu, na tribinama je zanimljivo jer su stigli gostujući navijači i njihova pjesma odjekuje Mokrim Docem. 69' - Dvadesetak minuta dijeli Sarajevo od vrlo vrijednog trijumfa kojim bi se Bordo tim vratio na pobjedničke staze i skočio na drugo mjesto na tabeli. 64' - Nema mnogo uzbuđenja u ovim trenucima. Ni Posušje ne može do neke inicijative, iako im rezultat ne ide na ruku. 60' - Rozić je u igri umjesto Babića u Posušju. Ofanzivna izmjena kojom domaći žele doći do poravnanja. 58' - Dobar prodor Kyeremeha, ali ga je zaustavio Maglica, posljednji igrač u nizu onih na koje je krenuo francuski napadač. Posušje Borac prijenos 15/12/2023 TV - Mountain Bike Tune prije 14 sati — Posušje Borac prijenos 15/12/2023 TV prije 52 minute — (TV UŽIVO<) HŠK Posušje Borac Banja Luka prijenos 15 decembar 2023 BOSNA ... (POTOK>>>) Sloga Doboj Posušje uživo prijenos 9 prije 6 dana — Posušje uživo prijenos gledaj 11 august 2023 FK Željezničar 4: 2 6. [UŽIVO!!] Sloga Doboj Borac uživo prijenos 2 decembar 2023 prije 13 Prvo je udarac Ericka s vrha peterca izblokirao neko u odbrani Sarajeva, a onda je Marić odbijenu loptu poslao daleko od gostujućeg gola. 42' - Mustafić sada šutira s distance, a lopta odlazi visoko preko gola. 40' - Mnogo tenzija tokom prvih 45 minuta i čini se da ih sudija Topalović ne može smiriti. Hrelja: Pokušat ćemo sutra u Posušju da oborimo rekordPrednost od sedam bodova u odnosu na najbližeg pratioca Borac će pokušati da zadrži, možda i poveća, pred zimsku pauzu. Banjalučani će u posljednjem kolu ove godine gostovati Posušju, a meč na stadionu Mokri Dolac igra se sutra. Ekipa Borca ima priliku da obori rekord, s obzirom da su Banjalučani već 16 mečeva neporaženi u bh. prvenstvu te iz kola u kolo popravljaju taj rezultat. Damir Hrelja ističe da u ekipi vlada sjajna atmosfera, te da će tim Borca učiniti sve da ostvari maksimum i na četvrtom uzastopnom gostovanju. "Daćemo svoj maksimum da upišemo tri boda u posljednjoj utakmici u polusezoni. TOK UTAKMICA / Široki Brijeg - Zvijezda 09 2:1, Borac 17. sep 2023. — TOK UTAKMICA / Široki Brijeg - Zvijezda 09 2:1, Borac - Posušje 1:0 Tekstualni prijenos utakmica 7. kola mogli ste pratiti na portalu Faktor ... Pregled utakmice: Posušje-Borac (0:2) Da bi ste mogli učestvovati u aktivnostima ove utakmice morate se registrovati i prijaviti na sajtu. Tekstualni prenos utakmice. Izmena - ulaz. Dejan Meleg 24. Premijer liga Bosne i Hercegovine, 7. kolo Tekstulani live prijenos utakmica. Premijer liga Bosne i Hercegovine, 7. kolo. FT 19:45. Borac Posušje. 1 0. FT 19:45. Široki Brijeg Zvijezda 09. 2 1. Posušje Borac uživo prijenos 15.12.2023 TV prije 54 minute — prije 14 sati — prije 54 minute — [streaming@@@]] Posušje Borac uživo prijenos 15.12.2023 prije 6 dana — kolo): Sloga Meridian - Borac 0:4 prijenos gle) HSK ...