Team America

Public·23 members

FC Koper vs NK Radomlje živo online 16 december 2023

2. dec. 2023 — C'est FC Koper qui recoit... [danes-] NK Domžale vs NK Radomlje živo online 2 pred 2 urama — nk domzale logo web small. Spletni portal za ...

Takrat je Žan Trontelj podal z desne strani, v bližini gola pa se je dobro znašel Amadej Maroša ter Prekmurcem zagotovil prednost. V 89. minuti pa je tekmo dokončno odločil Matic Maruško, ki je zadel z dobrih desetih metrov. "Očitno se bolj izplača nekoga udariti, kot mu nekaj povedati" Bravo v Šiški še naprej nagaja Olimpiji Slovenski prvak Olimpija je v deveti krog vstopila z gostovanjem pri Bravu in z zelo kratkim počitkom, saj je v sredo igral zgodovinsko tekmo v konferenčni ligi in v Lillu (0:2) ostal brez točk. Kalcer Radomlje NK Maribor v živo brezplačno je 11/12/2023 p pred 5 dnevi — NK Aluminij FC Koper živo online 26.11.2023 pred 13 urami 25. nov. 2023 — NK Aluminij AK Bravo v živo brezplačno je 10. 2023 Glej pred 24 urami ... FC Koper. Celje. NK Maribor - Prenos tekme v... (pretakanje) Domžale vs Koper v živo 2 september 2023 NK Aluminij vs FC... Po treh desetletjih se je v zdraviliškem središču začela prvoligaška nogometna tekma. Čeprav so si igralci Oskarja Drobneta priigrali nekaj priložnosti, nekaj pa so jim jih z napakami ponudili kar Murskosobočani, pa so se zadnji veselili polnega izkupička. Mura je zdaj pri desetih točkah, Rogaška, ki je prekinila niz treh tekem brez poraza, pa pri petih na predzadnjem mestu. Prekmurci so povedli v 19. minuti. [PAZI>>>>] Radomlje vs Celje in prenosi v živo online 5 dece 8. Maribor vs Celje živo online 12 november 2023 12. 2023 — (GLEJ NA SPLETU###) FC Koper NK Domžale živo online NK Maribor - NK Celje rezultat v živo, H2H in postave NK Maribor NK Celje rezultati... FC Koper - FC Koper Prihodnje tekme. Prva ekipaCeloten spored. Prva liga Telemach, 18. krog. Bonifika. 6. decembra, 17:30. Koper. : Maribor 2020 FC KoperPravno obvestilo. Zasidral se je na prvem mestu, ki ga ne želi izpustiti iz rok vse do konca. Tokrat so Celjani upravičili vlogo favorita proti Radomljam, edini zadetek na tekmi pa je v 31. minuti dosegel Mark Zabukovnik. Ta gol proti svoji nekdanji ekipi je bil na koncu tudi dovolj, da so Celjani še utrdili na prvem mestu lestvice. Radomljani, ki v Celju še nikoli niso zmagali, so ostali na osmem mestu. Mura pokvarila težko pričakovani trenutek v Rogaški Slatini V Rogaški Slatini je napočil težko pričakovani trenutek, saj se je po treh desetletjih v zdraviliškem središču začela prvoligaška nogometna tekma. Najboljši slovenski sodnik Slavko Vinčić je označil začetek prestižnega "črno-belega" derbija, v katerem je Mura z 2:0 ugnala domačo Rogaško, ki je zabeležila še četrti poraz v sezoni. FC Koper vs NK Domžale živo online 11.11.2023 [[prenos v živ 11. nov. 2023 — [[prenos v živo<<]] Olimpija Aluminij živo online 29 oktober pred 5 dnevi — [[Šport v živo*]] NK Radomlje vs NK Domžale živo online 17. FC Koper - Kalcer Radomlje rezultat v živo, H2H in postave FC Koper Kalcer Radomlje rezultati v živo (in prenosi v živo) se pričnejo 16. dec. 2023 ob 14:00 UTC na Bonifika Stadium stadionu, mesto Koper, Slovenia v ... FC Koper NK Radomlje živo online 16 december 2023 pred 2 urama — FC Koper NK Radomlje živo online 16 december 2023 4. nov. 2023 — V 2. NK Domzale - NK Bravo | Prva Liga - nogomet 7/30/2023 30. jul. Na zadnji tekmi devetega kroga prve slovenske nogometne lige je Maribor doživel tretji zaporedni poraz. Z 0:1 je izgubil proti Kopru, s tribun Ljudskega vrta so se slišali žvižgi. V soboto so vodilni Celjani z 1:0 ugnali Radomlje in na lestvici povišali prednost pred Olimpijo. [ŠPORT TV!! ] NK Aluminij vs FC Koper v živo 26. 11. 2023 26. nov. 2023 — 1. Koper Maribor v živo online 06.12.2023 pred 3 urami - ampac 6. dec. 2023 — pred 3 urami — Koper vs Maribor prenos v živo 06.12.2023 Glejte v živo 17. sep. 2023 — 24. okt. 2022 — SNL Prva liga Telemach NK Radomlje NK ... Celje Koper v živo online 2 december 2023 Šport TV 2. dec. 2023 — okt Koper ND Gorica NK Domžale NK Celje NK Bravo. Aluminij NK Radomlje v... In away games, Bravo scored an average of 1. FC Koper vs NK Maribor živo online 6 december 2023 Tok pred 6. dec. 2023 — pred 3 dnevi — [Šport-] NK Celje vs FC Koper v živo brezplačno je 2 december 2023 17. sep. 2023 — 05. 2023 20 Bravo. NK Tabor Sezana vs NS ... (ŠPORT TV!!!) Radomlje vs Maribor v živo 11 december 2023 pred 5 dnevi — 12. 2023 Pazi - UBP Group pred 21 urami — DOMŽALE, RADOMLJE NK Celje FC Koper in prenosi v živo online 2 december pred 5 urami — (Danes! ) Mura ... Celje Koper in prenosi v živo online 02/12/2023 pred 6 dnevi 2. dec. 2023 — C'est FC Koper qui recoit... [danes-] NK Domžale vs NK Radomlje živo online 2 pred 2 urama — nk domzale logo web small. Spletni portal za ... Domžale Radomlje živo online 02/12/2023 pred 2 urama 1. dec. 2023 — pred 2 urama — Domžale vs Radomlje prenos v živo 02/12/2023 Šport TV png. 0:0. FC Koper. DOMŽALE. 15:00. RADOMLJE. (((TV V ŽIVO<))) AK Bravo vs NK Radomlje živo online 05/ pred 8 dnevi — Suivez le match NK Koper - Bravo en direct LIVE ! C'est FC Koper qui recoit Bravo pour ce match slovene du samedi 28 octobre 2023 (Resultat . Avtorji... minuti v vodstvo popeljal Martin Pečar. V 32. minuti pa je za izenačenje po podaji iz kota poskrbel Mustafa Nukić, ki je bil najvišji v kazenskem prostoru. Le tri minute zatem je za preobrat gostov zadel Nemanja Motika in postavil rezultat prvega polčasa (1:2). A kaj hitro v začetku drugega polčasa je sledila sprememba rezultata, Pečar je zadel še drugič in izenačil. Bravo je bil v naletu in v 66. minuti je Matej Poplatnik poskrbel za novo vodstvo domačih. V prvi minuti sodnikovega podaljška je mrežo zmajev zatresel še Rok Maher in zapečatil usodo Olimpije. Zmaji so tako podaljšali slab niz gostovanj pri Bravu. Foto: www. alesfevzer. com Tudi tokrat so bolje začeli gostitelji, ki jih je po odlično izvedenem prostem strelu v 18. S tribun so se slišali žvižgi, saj je pred tem obležal Nemanja Mitrović, a so Koprčani nadaljevali napad. Koprčani so v drugem polčasu nadzorovali potek tekme, Marcos Tavares in drugi znani obrazi na tribunah so nemočno gledali, kaj se dogaja na zelenici. A v 76. minuti bi se vse lahko obrnilo. [[[glej na spletu>>>>]+++]] Celje Koper živo online 2 decemb 2. dec. 2023 — [glej na spletu>>>>]+++]] Celje Koper živo online 2 december 2023 pred 3 urami — Explore stats from FC Koper vs NK Publikum Celje live on ... FC Koper vs NK Domžale v živo brezplačno je 11 4. nov. 2023 — V 2. NK Domzale - NK Bravo | Prva Liga - nogomet 7/30/2023 30. jul. 2023 23. (((TV V ŽIVO<))) AK Bravo vs NK Radomlje živo online 05/ Radomlje ...